MXLSMLG100CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG100CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 100VWM 162VC DO215AB
listoch: MXLSMLG100CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG100CAE3
Číslo dielu MXLSMLG100CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5950 pcs Dátový hárok MXLSMLG100CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 111V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 100V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 18.6A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12314
1086-12314-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG100CAE3
popis TVS DIODE 100VWM 162VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 162V