MXLSMCJLCE150AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE150AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJLCE150AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 150V 243V DO214AB
listoch: MXLSMCJLCE150AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJLCE150AE3
Číslo dielu MXLSMCJLCE150AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 150V 243V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6966 pcs Dátový hárok MXLSMCJLCE150AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 150V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 243V
Napätie - porucha (Min) 167V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12244
1086-12244-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 6.2A
Kapacita @ Frekvencia 90pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMCJLCE14AE3
MXLSMCJLCE14AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Skladom: 8197 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJLCE14AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE15A
MXLSMCJLCE15A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Skladom: 6612 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJLCE15A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE150A
MXLSMCJLCE150A
popis: TVS DIODE 150V 243V DO214AB