MXLSMCJLCE14AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE14AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJLCE14AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
listoch: MXLSMCJLCE14AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJLCE14AE3
Číslo dielu MXLSMCJLCE14AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8197 pcs Dátový hárok MXLSMCJLCE14AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 14V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 23.2V
Napätie - porucha (Min) 15.6V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12242
1086-12242-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 65A
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz aplikácia General Purpose