MXLSMCG60AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCG60AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
listoch: MXLSMCG60AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCG60AE3
Číslo dielu MXLSMCG60AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9858 pcs Dátový hárok MXLSMCG60AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 60V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 96.8V
Napätie - porucha (Min) 66.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-11908
1086-11908-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 15.5A Kapacita @ Frekvencia -