MXLSMCG6.5AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCG6.5AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB
listoch: MXLSMCG6.5AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCG6.5AE3
Číslo dielu MXLSMCG6.5AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8417 pcs Dátový hárok MXLSMCG6.5AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 11.2V
Napätie - porucha (Min) 7.22V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-11904
1086-11904-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 133.9A Kapacita @ Frekvencia -