MXLSMCG14CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCG14CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
listoch: MXLSMCG14CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCG14CA
Číslo dielu MXLSMCG14CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8363 pcs Dátový hárok MXLSMCG14CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 14V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 23.2V
Napätie - porucha (Min) 15.6V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-11805
1086-11805-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 64.7A