MXLSMCG13CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCG13CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
listoch: MXLSMCG13CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCG13CA
Číslo dielu MXLSMCG13CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7101 pcs Dátový hárok MXLSMCG13CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 13V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 21.5V
Napätie - porucha (Min) 14.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-11801
1086-11801-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 69.7A