MXLCE30AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE30AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.4V CASE-1
listoch: MXLCE30AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLCE30AE3
Číslo dielu MXLCE30AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 30V 48.4V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4495 pcs Dátový hárok MXLCE30AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 48.4V
Napätie - porucha (Min) 33.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10106
1086-10106-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 31A Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLCE26A
MXLCE26A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 26V 42.1V CASE-1
Skladom: 4056 pcs
Stiahnuť ▼: MXLCE26A.pdf
RFQ
MXLCE30A
MXLCE30A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 30V 48.4V CASE-1