MXLCE26A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE26A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 42.1V CASE-1
listoch: MXLCE26A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLCE26A
Číslo dielu MXLCE26A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 26V 42.1V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4056 pcs Dátový hárok MXLCE26A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 26V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 42.1V
Napätie - porucha (Min) 28.9V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10101
1086-10101-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 36A Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz