MX5KP90AE3
MicrosemiMicrosemi
MX5KP90AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MX5KP90AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V CASE 5A
listoch: MX5KP90AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MX5KP90AE3
Číslo dielu MX5KP90AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2466 pcs Dátový hárok MX5KP90AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-9592
1086-9592-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 34A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MX5KP9.0A
MX5KP9.0A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 9V 15.4V CASE 5A