MX5KP85A
MicrosemiMicrosemi
MX5KP85A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MX5KP85A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V CASE 5A
listoch: MX5KP85A.pdf
  • správa
Špecifikácie MX5KP85A
Číslo dielu MX5KP85A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 85V 137V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2623 pcs Dátový hárok MX5KP85A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-9583
1086-9583-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 36A Kapacita @ Frekvencia -