MSTC160-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSTC160-12
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOD THYRISTOR DOUBLER 160A D1
listoch:
  • správa
Špecifikácie MSTC160-12
Číslo dielu MSTC160-12 Výrobca Microsemi
popis MOD THYRISTOR DOUBLER 160A D1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4800 pcs Dátový hárok
Napätie - stav vypnutý 1.2kV Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 3V
štruktúra Series Connection - All SCRs séria -
obal Bulk Balík / puzdro Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C (TJ) Počet SCR, diódy 2 SCRs
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis SCR Module 1.2kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 160A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 5400A @ 50Hz
Prúd - Hold (Ih) (Max) 400mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 150mA