MSTC130-16
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSTC130-16
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOD THYRISTOR DOUBLER 130A D1
listoch:
  • správa
Špecifikácie MSTC130-16
Číslo dielu MSTC130-16 Výrobca Microsemi
popis MOD THYRISTOR DOUBLER 130A D1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5368 pcs Dátový hárok
Napätie - stav vypnutý 1.6kV Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 3V
štruktúra Series Connection - All SCRs séria -
obal Bulk Balík / puzdro T2
Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C (TJ) Počet SCR, diódy 2 SCRs
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount T2
Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 130A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 4700A @ 50Hz
Prúd - Hold (Ih) (Max) 400mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 150mA