MSMLJ64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ64CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLJ64CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO214AB
listoch: MSMLJ64CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
368 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLJ64CAE3
Číslo dielu MSMLJ64CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 64V 103V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 34677 pcs Dátový hárok MSMLJ64CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 64V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 103V
Napätie - porucha (Min) 71.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-9086
1086-9086-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 29.2A