MSMLJ60CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ60CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLJ60CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
listoch: MSMLJ60CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
368 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLJ60CAE3
Číslo dielu MSMLJ60CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 31446 pcs Dátový hárok MSMLJ60CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 60V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 96.8V
Napätie - porucha (Min) 66.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-9082
1086-9082-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 31A Kapacita @ Frekvencia -