MSMCJLCE170AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE170AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJLCE170AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170V 275V DO214AB
listoch: MSMCJLCE170AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMCJLCE170AE3
Číslo dielu MSMCJLCE170AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 170V 275V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 17313 pcs Dátový hárok MSMCJLCE170AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 170V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 275V
Napätie - porucha (Min) 189V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-8700
1086-8700-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5.4A
Kapacita @ Frekvencia 90pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMCJLCE17AE3
MSMCJLCE17AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Skladom: 17613 pcs
Stiahnuť ▼: MSMCJLCE17AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE17A
MSMCJLCE17A
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 17871 pcs
Stiahnuť ▼: MSMCJLCE17A.pdf
RFQ
MSMCJLCE170A
MSMCJLCE170A
popis: TVS DIODE 170V 275V DO214AB