MSMCJLCE160A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE160A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJLCE160A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 160V 259V DO214AB
listoch: MSMCJLCE160A.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMCJLCE160A
Číslo dielu MSMCJLCE160A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 160V 259V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 20574 pcs Dátový hárok MSMCJLCE160A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 160V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 259V
Napätie - porucha (Min) 178V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-8695
1086-8695-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5.8A
Kapacita @ Frekvencia 90pF @ 1MHz aplikácia General Purpose