MSMCJ16CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ16CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJ16CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 16V 26V DO214AB
listoch: MSMCJ16CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
556 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMCJ16CA
Číslo dielu MSMCJ16CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 16V 26V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 53232 pcs Dátový hárok MSMCJ16CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 16V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 26V
Napätie - porucha (Min) 17.8V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-8539
1086-8539-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 57.7A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMCJ16CAE3
MSMCJ16CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 16V 26V DO214AB