MSMCJ160CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ160CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJ160CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 160V 259V DO214AB
listoch: MSMCJ160CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMCJ160CA
Číslo dielu MSMCJ160CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 160V 259V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 41833 pcs Dátový hárok MSMCJ160CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 160V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 259V
Napätie - porucha (Min) 178V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-8535
1086-8535-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5.8A Kapacita @ Frekvencia -