MSMBJSAC50
MicrosemiMicrosemi
MSMBJSAC50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJSAC50
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 50V 88V DO214AA
listoch: MSMBJSAC50.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
321 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMBJSAC50
Číslo dielu MSMBJSAC50 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 50V 88V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 31307 pcs Dátový hárok MSMBJSAC50.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 50V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 88V
Napätie - porucha (Min) 55.5V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-8207
1086-8207-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5.8A
Kapacita @ Frekvencia 30pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMBJSAC5.0E3
MSMBJSAC5.0E3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 5V 10V DO214AA
Skladom: 31824 pcs
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC5.0E3.pdf
RFQ
MSMBJSAC6.0E3
MSMBJSAC6.0E3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 6V 11.2V DO214AA
Skladom: 34302 pcs
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC6.0E3.pdf
RFQ
MSMBJSAC50E3
MSMBJSAC50E3
popis: TVS DIODE 50V 88V DO214AA
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC50E3.pdf
MSMBJSAC45
MSMBJSAC45
popis: TVS DIODE 45V 77V DO214AA
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC45.pdf
MSMBJSAC5.0E3/TR
MSMBJSAC5.0E3/TR
popis: TVS
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC5.0E3/TR.pdf
MSMBJSAC50E3/TR
MSMBJSAC50E3/TR
popis: TVS
MSMBJSAC6.0
MSMBJSAC6.0
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC6.0.pdf
MSMBJSAC6.0E3/TR
MSMBJSAC6.0E3/TR
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC6.0E3/TR.pdf
MSMBJSAC5.0
MSMBJSAC5.0
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC5.0.pdf
MSMBJSAC6.0/TR
MSMBJSAC6.0/TR
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC6.0/TR.pdf
MSMBJSAC45E3
MSMBJSAC45E3
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC45E3.pdf
MSMBJSAC5.0/TR
MSMBJSAC5.0/TR
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC5.0/TR.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety