MSMBJSAC45
MicrosemiMicrosemi
MSMBJSAC45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJSAC45
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 77V DO214AA
listoch: MSMBJSAC45.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
321 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMBJSAC45
Číslo dielu MSMBJSAC45 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 45V 77V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 32360 pcs Dátový hárok MSMBJSAC45.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 45V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 77V
Napätie - porucha (Min) 50V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-8203
1086-8203-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 6.8A
Kapacita @ Frekvencia 30pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMBJSAC26
MSMBJSAC26
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 26V 42.3V DO214AA
Skladom: 33126 pcs
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC26.pdf
RFQ
MSMBJSAC26E3
MSMBJSAC26E3
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 27415 pcs
Stiahnuť ▼: MSMBJSAC26E3.pdf
RFQ
MSMBJSAC45E3
MSMBJSAC45E3
popis: TVS DIODE 45V 77V DO214AA