MSMBJ75CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ75CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJ75CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 121V DO214AA
listoch: MSMBJ75CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMBJ75CAE3
Číslo dielu MSMBJ75CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 75V 121V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 78085 pcs Dátový hárok MSMBJ75CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 75V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 121V
Napätie - porucha (Min) 83.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená 1086-8164
1086-8164-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 4.9A