MSMBJ70CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ70CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJ70CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 70V 113V DO214AA
listoch: MSMBJ70CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMBJ70CAE3
Číslo dielu MSMBJ70CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 70V 113V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 97936 pcs Dátový hárok MSMBJ70CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 70V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 113V
Napätie - porucha (Min) 77.8V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená 1086-8160
1086-8160-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5.3A