MSMBG40A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBG40A/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS
listoch: MSMBG40A/TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
700 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMBG40A/TR
Číslo dielu MSMBG40A/TR Výrobca Microsemi
popis TVS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 63838 pcs Dátový hárok MSMBG40A/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.5V
Napätie - porucha (Min) 44.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená MSMBG40A/TRMS Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 9.3A Kapacita @ Frekvencia -