MSMBG36CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG36CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBG36CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 36V 58.1V DO215AA
listoch: MSMBG36CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMBG36CAE3
Číslo dielu MSMBG36CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 36V 58.1V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 74180 pcs Dátový hárok MSMBG36CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 36V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 58.1V
Napätie - porucha (Min) 40V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-7906
1086-7906-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10.3A Kapacita @ Frekvencia -