MSMBG110CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG110CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBG110CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 110V 177V DO215AA
listoch: MSMBG110CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMBG110CAE3
Číslo dielu MSMBG110CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 110V 177V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 74876 pcs Dátový hárok MSMBG110CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 110V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 177V
Napätie - porucha (Min) 122V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-7812
1086-7812-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 3.4A