MSMBG10CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG10CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBG10CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10V 17V DO215AA
listoch: MSMBG10CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMBG10CAE3
Číslo dielu MSMBG10CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 10V 17V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 76950 pcs Dátový hárok MSMBG10CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 10V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 17V
Napätie - porucha (Min) 11.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-7808
1086-7808-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 35.3A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMBG100AE3
MSMBG100AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 100V 162V DO215AA
Skladom: 95136 pcs
Stiahnuť ▼: MSMBG100AE3.pdf
RFQ
MSMBG11AE3
MSMBG11AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA
Skladom: 75555 pcs
Stiahnuť ▼: MSMBG11AE3.pdf
RFQ
MSMBG10CA
MSMBG10CA
popis: TVS DIODE 10V 17V DO215AA