MSDT200-16
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSDT200-16
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu PWR MOD THYRISTOR 1600V 200V SM4
listoch:
  • správa
Špecifikácie MSDT200-16
Číslo dielu MSDT200-16 Výrobca Microsemi
popis PWR MOD THYRISTOR 1600V 200V SM4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4227 pcs Dátový hárok
Napätie - stav vypnutý 1.6kV Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 3V
štruktúra Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes séria -
obal Bulk Balík / puzdro M5 Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Počet SCR, diódy 1 SCR, 6 Diodes
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis SCR Module 1.6kV Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes Chassis Mount M5 Module
Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 200A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 1900A @ 50Hz
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 150mA