MSDT150-16
MicrosemiMicrosemi
MSDT150-16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSDT150-16
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu POWER MOD BRIDGE THY 3PH M5
listoch:
  • správa
Špecifikácie MSDT150-16
Číslo dielu MSDT150-16 Výrobca Microsemi
popis POWER MOD BRIDGE THY 3PH M5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5104 pcs Dátový hárok
Napätie - stav vypnutý 1.6kV Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 3V
štruktúra Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes séria -
obal Bulk Balík / puzdro M5 Module
Ostatné mená MSDT15016 Prevádzková teplota -
Počet SCR, diódy 1 SCR, 6 Diodes Typ montáže Chassis Mount
Detailný popis SCR Module 1.6kV Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes Chassis Mount M5 Module Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 150A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 1500A @ 50Hz Prúd - Spúšťanie brány (Max) 150mA