MPLAD36KP36AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD36KP36AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
listoch: MPLAD36KP36AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD36KP36AE3
Číslo dielu MPLAD36KP36AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 36V 58.1V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2595 pcs Dátový hárok MPLAD36KP36AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 36V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 58.1V
Napätie - porucha (Min) 40V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 620A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD36KP400CAE3
MPLAD36KP400CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 400V 644V PLAD
Skladom: 2483 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD36KP400CAE3.pdf
RFQ
MPLAD36KP36CAE3
MPLAD36KP36CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Skladom: 1946 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD36KP36CAE3.pdf
RFQ
MPLAD36KP36A
MPLAD36KP36A