MPLAD36KP350CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD36KP350CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 350V 564V PLAD
listoch: MPLAD36KP350CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD36KP350CA
Číslo dielu MPLAD36KP350CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 350V 564V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1874 pcs Dátový hárok MPLAD36KP350CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 350V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 564V
Napätie - porucha (Min) 389V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 64A Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály 1 aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD36KP350CAE3
MPLAD36KP350CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 350V 564V PLAD