MPLAD36KP200A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD36KP200A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 200V 322V PLAD
listoch: MPLAD36KP200A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD36KP200A
Číslo dielu MPLAD36KP200A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 200V 322V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2777 pcs Dátový hárok MPLAD36KP200A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 200V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 322V
Napätie - porucha (Min) 222V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 112A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD36KP20CA
MPLAD36KP20CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 20V 34V PLAD
Skladom: 2296 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD36KP20CA.pdf
RFQ
MPLAD36KP200CAE3
MPLAD36KP200CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 200V 322V PLAD
Skladom: 1988 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD36KP200CAE3.pdf
RFQ
MPLAD36KP200AE3
MPLAD36KP200AE3