MPLAD36KP18AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD36KP18AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 18V 30.8V PLAD
listoch: MPLAD36KP18AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD36KP18AE3
Číslo dielu MPLAD36KP18AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 18V 30.8V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2792 pcs Dátový hárok MPLAD36KP18AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 18V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 30.8V
Napätie - porucha (Min) 20V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1169A (1.169kA)