MPLAD30KP60A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP60A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP60A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
listoch: MPLAD30KP60A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP60A
Číslo dielu MPLAD30KP60A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 60V 96.8V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2719 pcs Dátový hárok MPLAD30KP60A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 60V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 96.8V
Napätie - porucha (Min) 66.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7476
1086-7476-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 312A Kapacita @ Frekvencia -