MPLAD30KP58CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP58CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP58CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
listoch: MPLAD30KP58CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP58CA
Číslo dielu MPLAD30KP58CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2523 pcs Dátový hárok MPLAD30KP58CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria -
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Ostatné mená 1086-7474
1086-7474-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 318A Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály 1 aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD30KP60CA
MPLAD30KP60CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 60V 96.8V PLAD