MPLAD30KP150A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP150A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP150A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 150V 243V PLAD
listoch: MPLAD30KP150A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP150A
Číslo dielu MPLAD30KP150A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 150V 243V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2836 pcs Dátový hárok MPLAD30KP150A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 150V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 243V
Napätie - porucha (Min) 167V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7356
1086-7356-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 124A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD30KP14A/TR
MPLAD30KP14A/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 3348 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP14A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP14A
MPLAD30KP14A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 14V 24V PLAD
Skladom: 2804 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP14A.pdf
RFQ
MPLAD30KP150AE3
MPLAD30KP150AE3
popis: TVS DIODE 150V 243V PLAD