MPLAD30KP14A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP14A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP14A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14V 24V PLAD
listoch: MPLAD30KP14A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP14A
Číslo dielu MPLAD30KP14A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 14V 24V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2804 pcs Dátový hárok MPLAD30KP14A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 14V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 24V
Napätie - porucha (Min) 15.6V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7352
1086-7352-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1251A (1.251kA)