MPLAD18KP90A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD18KP90A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
listoch: MPLAD18KP90A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD18KP90A
Číslo dielu MPLAD18KP90A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2723 pcs Dátový hárok MPLAD18KP90A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 9V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 15.4V
Napätie - porucha (Min) 10V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1169A (1.169kA)
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD18KP85CAE3
MPLAD18KP85CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Skladom: 3021 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD18KP85CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP9.0A
MPLAD18KP9.0A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD