MPLAD18KP85CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD18KP85CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V PLAD
listoch: MPLAD18KP85CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD18KP85CA
Číslo dielu MPLAD18KP85CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 85V 137V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2593 pcs Dátový hárok MPLAD18KP85CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 132A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD18KP8.5CA
MPLAD18KP8.5CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Skladom: 2440 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD18KP8.5CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP9.0A
MPLAD18KP9.0A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Skladom: 3358 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD18KP9.0A.pdf
RFQ
MPLAD18KP85AE3
MPLAD18KP85AE3
popis: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Stiahnuť ▼: MPLAD18KP85AE3.pdf
MPLAD18KP8.5CAE3
MPLAD18KP8.5CAE3
popis: TVS DIODE 85V 137V PLAD