MPLAD15KP45CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP45CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP45CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
listoch: MPLAD15KP45CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP45CA
Číslo dielu MPLAD15KP45CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2832 pcs Dátový hárok MPLAD15KP45CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 45V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 72.7V
Napätie - porucha (Min) 50V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Ostatné mená 1086-7270
1086-7270-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 207A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD15KP45A
MPLAD15KP45A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Skladom: 3929 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD15KP45A.pdf
RFQ
MPLAD15KP43CA
MPLAD15KP43CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 43V 69.4V PLAD