MPLAD15KP45A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP45A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP45A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
listoch: MPLAD15KP45A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP45A
Číslo dielu MPLAD15KP45A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3929 pcs Dátový hárok MPLAD15KP45A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 45V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 72.7V
Napätie - porucha (Min) 50V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7268
1086-7268-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 207A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD15KP43AE3
MPLAD15KP43AE3
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
Skladom: 4968 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD15KP43AE3.pdf
RFQ
MPLAD15KP45CAE3
MPLAD15KP45CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 45V 72.7V PLAD