MPLAD15KP11A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP11A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP11A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 11VWM 18.2VC PLAD
listoch: MPLAD15KP11A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP11A
Číslo dielu MPLAD15KP11A Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 11VWM 18.2VC PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4524 pcs Dátový hárok MPLAD15KP11A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 12.2V
Napätie - porucha (Min) 11V Napätie - porucha PLAD
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 822A
polarizácia Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7168
1086-7168-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MPLAD15KP11A popis TVS DIODE 11VWM 18.2VC PLAD
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 18.2V Kapacita @ Frekvencia -