MPLAD15KP110A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP110A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP110A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD
listoch: MPLAD15KP110A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP110A
Číslo dielu MPLAD15KP110A Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4207 pcs Dátový hárok MPLAD15KP110A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 122V
Napätie - porucha (Min) 110V Napätie - porucha PLAD
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 84A
polarizácia Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7164
1086-7164-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MPLAD15KP110A
popis TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 177V