MASMLJ30CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMLJ30CA/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu HI REL TVS
listoch: MASMLJ30CA/TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMLJ30CA/TR
Číslo dielu MASMLJ30CA/TR Výrobca Microsemi
popis HI REL TVS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 12087 pcs Dátový hárok MASMLJ30CA/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 48.4V
Napätie - porucha (Min) 33.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLJ (DO-214AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená MASMLJ30CA/TRMS
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 62A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMLJ33CAE3
MASMLJ33CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Skladom: 9949 pcs
Stiahnuť ▼: MASMLJ33CAE3.pdf
RFQ
MASMLJ30CA
MASMLJ30CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB