MASMLJ28CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ28CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMLJ28CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
listoch: MASMLJ28CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
114 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMLJ28CAE3
Číslo dielu MASMLJ28CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10506 pcs Dátový hárok MASMLJ28CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 45.4V
Napätie - porucha (Min) 31.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-6467
1086-6467-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 66A