MART100KP75CA
MicrosemiMicrosemi
MART100KP75CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MART100KP75CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 147V CASE 5A
listoch: MART100KP75CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MART100KP75CA
Číslo dielu MART100KP75CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 75V 147V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4600 pcs Dátový hárok MART100KP75CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 75V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 147V
Napätie - porucha (Min) 83.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 100000W (100kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AR, Axial
Ostatné mená 1086-5230
1086-5230-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)