MART100KP70CA
MicrosemiMicrosemi
MART100KP70CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MART100KP70CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 70V 138V CASE 5A
listoch: MART100KP70CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MART100KP70CA
Číslo dielu MART100KP70CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 70V 138V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4334 pcs Dátový hárok MART100KP70CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 70V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 138V
Napätie - porucha (Min) 77.8V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 100000W (100kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AR, Axial
Ostatné mená 1086-5226
1086-5226-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)