MA5KP48CA
MicrosemiMicrosemi
MA5KP48CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA5KP48CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48V 77.4V DO204AR
listoch: MA5KP48CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA5KP48CA
Číslo dielu MA5KP48CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 48V 77.4V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4227 pcs Dátový hárok MA5KP48CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 48V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 77.4V
Napätie - porucha (Min) 53.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-204AR séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AR, Axial
Ostatné mená 1086-3961
1086-3961-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 65A