MA5KP48AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP48AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA5KP48AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48V 77.4V DO204AR
listoch: MA5KP48AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA5KP48AE3
Číslo dielu MA5KP48AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 48V 77.4V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5311 pcs Dátový hárok MA5KP48AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 48V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 77.4V
Napätie - porucha (Min) 53.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AR
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3960
1086-3960-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 65A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MA5KP45CAE3
MA5KP45CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 45V 72.7V DO204AR
Skladom: 5595 pcs
Stiahnuť ▼: MA5KP45CAE3.pdf
RFQ
MA5KP48A
MA5KP48A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 48V 77.4V DO204AR