MA15KP58A
MicrosemiMicrosemi
MA15KP58A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA15KP58A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 94V DO204AR
listoch: MA15KP58A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA15KP58A
Číslo dielu MA15KP58A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 94V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5324 pcs Dátový hárok MA15KP58A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 94V
Napätie - porucha (Min) 64.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AR
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3839
1086-3839-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 160A Kapacita @ Frekvencia -